O Espa'ti

Kilka słów o szkole

„Nauczanie jest kompletne, gdy wiedza przekazywana jest wielosensorycznie.” T.Christov

ESPA'TI to nauka języka metodą opartą na polisensoryczności, na "totalnym zanurzeniu" zmysłami w języku obcym, z wykorzystaniem wszelkich dostępnych środków: materiałów graficznych (podręczniki, artykuły prasowe, fragmenty utworów literackich itp.), audio i video (piosenki, fragmenty filmów itp.), gier językowych (domino, typu „memo”, planszowe, układanki), gier video, konwersacji (również via Skype z native speaker) oraz multimedialnego oprogramowania tablicy interaktywnej. Dzięki zastosowaniu wymagających od ucznia aktywności i osobistego zaangażowania metod, takich jak wizualizacja (scenki sytuacyjne, drama, zabawa w sklep i inne) nauka języka obcego jest skuteczna. Wszystkie te środki stosujemy w odpowiednich proporcjach według potrzeb i predyspozycji klienta.

Metoda nauki dostosowana do każdego indywidualnie - Ty wybierasz czego i jak chcesz się uczyć

Gdy nie masz jeszcze ulubionego sposobu nauki języka obcego - pomożemy Ci go odszukać! W naszej szkole Ty wybierasz kiedy i gdzie chcesz się uczyć, ile czasu ma trwać lekcja i czy potrzebujesz przerwy na kawę.

Zapewniamy wszystkie materiały niezbędne do nauki

Jeżeli masz swój ulubiony podręcznik, nie ma żadnych przeszkód aby właśnie z niego skorzystać! Jeżeli język obcy jest Ci potrzebny w pracy w ESPA'TI przygotujemy kurs specjalnie dla Ciebie zawierający słownictwo specjalistyczne i zawodowe.

Brak komentarzy:

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.